Мени
Вашата кошничка

Сет за дома од 111 парчиња

Сет за дома од 111 парчиња
Најпродаван
Сет за дома од 111 парчиња
2,950.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 125495ЈК

111 сет алати
1 550W ударна бормашина
220-240V~50/60Hz,13mm key chuck
1 чекан
1 7” моторцангли
1 6″ француски клуч
1 SL5.5×100 штрафцигер
1 PH1x100 штрафцигер
1 3M метално метро
4 бургии за дрво 4,5,6,8mm
5 бургии за метал 2,3,4,5,6mm
5 бургии за бетон 4,5,6,8,10mm
1 скалпер
6 битови PH1,PH2, SL4,SL6, T20,T25
1 магнетен држач за бит
1 фазомер
1 изолир трака
40 штрафови (20*ST3.5,10*ST4,10*ST5)
40 пластични дипли(20*5mm,10*6mm,10*8mm)
пакувана во куфер