Мени
Вашата кошничка

Ротирачки ударен чекан 800w (+ 3бургии, 2 длети, 1 футер со брзо менување)

Ротирачки ударен чекан 800w (+ 3бургии, 2 длети, 1 футер со брзо менување)
Ново
Ротирачки ударен чекан 800w (+ 3бургии, 2 длети, 1 футер со брзо менување)
4,200.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: јк254125

НАПОН: 220-240V ~ 50Hz
МОЌНОСТ: 800 W
ВРТЕЖИ: 0-1200r / min
УДАРИ: ВО МИНУТА 0-5300 / min
УДАРНА СИЛА: 2.5J
БУШЕЊЕ БЕТОН ДО 26 мм SDS+
СИСТЕМ ЗА БРЗО МЕНУВАЊЕ
ТЕЖИНА: 2.90 Kg
3 БУГИИ
2 ДЛЕТИ
1 ФУТЕР: СО БРЗО МЕНУВАЊЕ