Мени
Вашата кошничка

Ротирачки ударен чекан 1050w

Ротирачки ударен чекан 1050w
Ново
Ротирачки ударен чекан 1050w
4,200.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: фа233669

НАПОН: 220-240V ~ 50-60H
МОЌНОСТ: 1050 W
ВРТЕЖИ: 900 rpm
УДАРИ: ВО МИНУТА 4000 bpm
УДАРНА СИЛА: 5 J
БУШЕЊЕ БЕТОН: 28 mm
3 БУРГИИ
2 ДЛЕТИ