Мени
Вашата кошничка

Ротирачки ударен чекан

Ротирачки ударен чекан
Ново
Ротирачки ударен чекан
2,690.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: дц112548

НАПОН: 220-230V/50~60Hz
МОЌНОСТ: 650w
ВРТЕЖИ: 1700 /мин
УДАРИ: 0-5500/мин
Ударна СИЛА: 1,7/Ј
Макс.КАПАЦИТЕТ НА бушење:
бетон: 22mm
МЕТАЛ: 10mm
ДРВО: 25mm
SDS+ ФУТЕР:
3 бургии
Пакувана во куфер