Мени
Вашата кошничка

Кутија за алат метална 495x200x290

Кутија за алат метална 495x200x290
Најпродаван
Кутија за алат метална 495x200x290
1,680.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 114587ДС

ТОРБА ЗА АЛАТ МЕТАЛНА
ОТВАРАЊЕ НА 3 СПРАТА
ДЕБЕЛИНА НА ЖЕЛЕЗО:
0.6-0.8mm