Мени
Вашата кошничка

INGCO

Ротирачки ударен чекан 1500w (40мм)
Ново
Бренд: INGCO
НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HzМОЌНОСТ: 1500WВРТЕЖИ: 750rpmУДАРИ: 300bpmУДАРНА СИЛА: 5.0JБУШЕЊЕ БЕТОН 36mmЖЕЛЕЗО: 13mmДРВО: 40mm3 БУРГИИ2 ДЛЕТИ..
5,600.00 ден.
Ротирачки ударен чекан 1500w (SDS плус Футер, едно дугме со 4 функции ,со 3 бургии и 2 длето)
Ново
Бренд: INGCO
Напон: 220-240V~50/60Hzмочност: 1500WВртежи: 850rpmудари: 4400bpmударна сила: 5.5JMax.бушење капацитет:бетон: 32mmметал: 13mmдрво: 40mmSDS плус Футередна дугме со 4функцијаsсо 3 бургии и 2 длето..
4,940.00 ден.
Ротирачки ударен чекан 800w
Ново
Бренд: INGCO
НАПОН: 220-240V ~ 50HzМОЌНОСТ: 800 WВРТЕЖИ: 0-1200r / minУДАРИ: ВО МИНУТА: 0-5300 / minУДАРНА СИЛА: 2.5JБУШЕЊЕ БЕТОН ДО 26 мм СДС+ ТЕЖИНА: 2.90 Kg3 БУГИИ 2 ДЛЕТИ..
3,800.00 ден.
Ротирачки ударен чекан 800w (+ 3бургии, 2 длети, 1 футер со брзо менување)
Ново
Бренд: INGCO
НАПОН: 220-240V ~ 50HzМОЌНОСТ: 800 WВРТЕЖИ: 0-1200r / minУДАРИ: ВО МИНУТА 0-5300 / minУДАРНА СИЛА: 2.5JБУШЕЊЕ БЕТОН ДО 26 мм SDS+СИСТЕМ ЗА БРЗО МЕНУВАЊЕТЕЖИНА: 2.90 Kg3 БУГИИ2 ДЛЕТИ1 ФУТЕР: СО БРЗО МЕНУВАЊЕ..
4,200.00 ден.
Бренд: INGCO
9 Insulated hand tools setInclude:1 8″ вде клешти1 6″ вде цвикцангли1 8” вде шпицангли1 PH1x80mm вде штрафцигер1 PH2x100mm вде штрафцигер1 SL4.0x100mm вде штрафцигер1 SL5.5x125mm вде штрафцигер1 PH0x60mm вде штрафцигер1 фазомер(Напон: 100-500VAC)..
1,690.00 ден.
Бренд: INGCO
11 сет алат1 мини чекан1 7″ комбинирани клешти1 6″ француски клуч1 фазомер(напон: 100-500VAC)1 3M метро1 скалпер1 SL5.5×100 штрафцигер1 PH1x100 штрафцигер1 SL2.0*50mm прецизен штрафцигер1 PH000*50mm прецизен штрафцигер1 васер вага..
1,150.00 ден.
Бренд: INGCO
1 МЕТРО1 СКАЛПЕР1 ФРАНЦУСКИ КЛУЧ1 ФАЗОМЕР1 ШПИЦАНГЛА ПРАВА1 МОТОРЦАНГЛА1 ШТРАФЦИГЕР ПРАВ1 ШТРАФЦИГЕР КРСТРАЧ..
1,150.00 ден.
Бренд: INGCO
НАПОН: 18V2 БРЗИНИ: 0-400 / 0-1350rpmБРЗИНА БЕЗ ТЕРЕТ: 2000 / минMАX МОЌНОСТ: 30NMСАМОСТЕЗЕН ФУТЕР: 10mmПОДЕСУВАЊЕ ЈАЧИНА: 18 + 1Код: CIDLI 228181НАПОН: 18V1/4 ‘(6.35mm) КОНЕКТОРВРТЕЖИ: 0-2200RPMУДАР НА МИНУТА: 0-3000IPMТЕЖИНА: 1.80 KgMАХ МОЌНОСТ: 120NM2 БАТЕРИИ1 ПОЛНАЧКУФЕР ЗА НОСЕЊЕ13 ДОДАТОЦИ..
7,500.00 ден.
Бренд: INGCO
3 ПРАВИ СЕЧИЛА 6mm,12mm,16mm1 СЕЧИЛО 1/2 90° V КАНАЛ1 СЕЧИЛО 1/2 ЗА ЖЛЕБОВИ1 СЕЧИЛО 32mm 45° (V СО ЛАГЕР)1 СЕЧИЛО 1/2″ ЗА РАМНЕЊЕ КРАЕВИ2 СЕЧИЛА КРУЖНИ 1/4″, 3/8″1 СЕЧИЛО 1/4″ КРУЖНИ КАНАЛИ1 СЕЧИЛО 1/4″ КРУЖНИ СО ЛАГЕР1 R4 РОМАНСКИ ОГЕЕ БИТ..
1,120.00 ден.
Бренд: INGCO
111 сет алати1 550W ударна бормашина220-240V~50/60Hz,13mm key chuck1 чекан1 7” моторцангли1 6″ француски клуч1 SL5.5×100 штрафцигер1 PH1x100 штрафцигер1 3M метално метро4 бургии за дрво 4,5,6,8mm5 бургии за метал 2,3,4,5,6mm5 бургии за бетон 4,5,6,8,10mm1 скалпер6 битови PH1,PH2, SL4,SL6, T20,T251 м..
2,950.00 ден.
Бренд: INGCO
4 клешти сет1 8″ комбинирана клешта1 7″ цвицангла1 6” шпицангла1 10″ папагалки..
1,150.00 ден.
Прикажани 73 од 84 до 105 (9 Страни)