Мени
Вашата кошничка

Аголна брусалка 750w

Аголна брусалка 750w
Ново
Аголна брусалка 750w
1,700.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: tr332587
Минимална количина за нарачка на овој производ 200

МОЌНОСТ: 750w
ВРТЕЖИ: 12000/мин
ГОЛЕМИНА на диск ø115