Мени
Вашата кошничка

Аголна брусалка 1100w

Аголна брусалка 1100w
Ново
Аголна брусалка 1100w
2,150.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: дф235569

Напон: 220-240V~50/60Hz
мочност: 1100W
Вртежи: 11000rpm
диаметар на диск: 125mm
навој: M14
со 1 помошна рачка
со 1set четкици
со 1 клуч