Мени
Вашата кошничка

Аголна брусалка

Аголна брусалка
Ново
Аголна брусалка
1,600.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: тс226585
Минимална количина за нарачка на овој производ 200

Код: AG71038 / AG7108
Напон: 220-240V~50/60Hz
мочност: 710W
Вртежи: 11000rpm
диаметар на диск: 115mm
навој: M14
со 1 помошна рачка