Мени
Вашата кошничка

КУТИИ ЗА АЛАТ

КУТИИ ЗА АЛАТ
Кутија за алат метална 495x200x290
Најпродаван
Бренд: INGCO
ТОРБА ЗА АЛАТ МЕТАЛНАОТВАРАЊЕ НА 3 СПРАТАДЕБЕЛИНА НА ЖЕЛЕЗО:0.6-0.8mm..
1,680.00 ден.
Бренд: INGCO
големина: L34cm* W17cm*H45cmсо 1 рачка за алатматеријал: полиестер 600Dпојачано и лесн пристап до алатинадворешни жебови за додаден капацитет..
1,090.00 ден.
Бренд: INGCO
10 ЏЕБОВИ ЗА АЛАТ2 ДРЖАЧИ ЗА ЧЕКАНИМАТЕРИЈАЛ: 600D ПОЛИЕСТЕРДИМЕНЗИИ: 32x28CM..
530.00 ден.
Бренд: INGCO
14 ЏЕБОВИ ЗА АЛАТ2 ДРЖАЧИ ЗА ЧЕКАНИМАТЕРИЈАЛ: 600D ПОЛИЕСТЕРДИМЕНЗИИ: 32x26CM 1 ПАРЧЕ15×13 CM 2 ПАРЧЕРАЗЛИЧНИ ЏЕБОВИ ЗА АЛАТ..
620.00 ден.
Бренд: INGCO
ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИЏЕБОВИ ЗА АЛАТЦВРСТ СКЕЛЕТ ЗА ЛЕСНО ОТВАРАЊЕИ ВАДЕЊЕ АЛАТ..
575.00 ден.
Бренд: INGCO
ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИЏЕБОВИ ЗА АЛАТЦВРСТ СКЕЛЕТ ЗА ЛЕСНО ОТВАРАЊЕИ ВАДЕЊЕ АЛАТПЛАСТИЧНА БАЗА..
490.00 ден.
Бренд: INGCO
21 ЏЕБОВИ ЗА АЛАТ1 ЗАКАЦАЛКА ЗА МЕТРОМАТЕРИЈАЛ 600D ПОЛИЕСТЕРМЕТАЛЕН ДРЖАЧ И КАИШЗА ЛЕСНО НОСЕЊЕПОЈАЧАНА ПЛАСТИЧНА БАЗА..
2,130.00 ден.
Прикажани 1 од 8 до 8 (1 Страни)