Мени
Вашата кошничка

Батериска ударна штрафилица 20v (50додатоци)

Батериска ударна штрафилица 20v (50додатоци)
Ново
Батериска ударна штрафилица 20v (50додатоци)
6,000.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 445587ФГ

НАПОН: 20V
ВРТЕЖИ: 0-400 / 0-1500/мин
Удар: 22500/мин
МОЌНОСТ: 45NM
МЕТАЛЕН ФУТЕР: 10мм
Подесување на ВРТЕЖИ: 18+1+1
Брзини: 2 брзини
Батерија: 2 батееии 20v/2Ah
Брзо полненње за 1 час
Лед индикатор за батерија
50 додатоци
Пакувана во торба