Мени
Вашата кошничка

Батериска штрафилица 4,8v

Батериска штрафилица 4,8v
Ново
Батериска штрафилица 4,8v
1,150.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 545214РТ

ВРТЕЖИ: 180 rpm
МОЌНОСТ: 3.5 NM
ЛЕД СИЈАЛИЦА ЗА ЛЕСНА РАБОТА
ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА
МАГНЕТЕН НА СТАВАК
10 БИТОВИ: 25ММ Cr-V
4 БИТОВИ: 50мм Cr-V
4 БУРГИИ
ТОРБА ЗА НОСЕЊЕ