Мени
Вашата кошничка

Батериска штрафилица 20v (самостезен футер)

Батериска штрафилица 20v (самостезен футер)
Ново
Батериска штрафилица 20v (самостезен футер)
3,800.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 223365СА

Напон: 20V
Вртежи: 0-400/0-1500/min
макс.вртежен момент: 45NM
футер: 0.8-10mm
подесување на вртежи: 15+1
самостезен футер
2-брзини gear
заклучување на вртежи функција
20V Lithium-Ion 2.0Ah батерии
со 1 батерија
со 1pc 1часа брзо полненње
волтажа на полненње: 110V-240V~50/60Hz
интегрирано работно светло
лед индикатор на БАТЕРИЈА