Мени
Вашата кошничка

Батериска штрафилица 20v

Батериска штрафилица 20v
Батериска штрафилица 20v
3,450.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 544112АС

Напон: 20V
Вртежи: 0-450/0-1900/min
макс.вртежен момент: 55NM
футер: 2.0-13mm
подесување на вртежи: 23+1
самостезен футер
2-брзини
заклучување на вртежи функција
интегрирано работно светло
со 47 додатоци
батерија и полнач не се вклучени