Мени
Вашата кошничка

Батериска штрафилица 16,8v

Батериска штрафилица 16,8v
Најпродаван
Батериска штрафилица 16,8v
2,820.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: 998564ЈХ

НАПОН: 16.8V
ВРТЕЖИ: 0-1300 / 0-2300/мин
МОЌНОСТ: 28NM
ФУТЕР: 10мм
Подесување на ВРТЕЖИ: 15+1
Брзини: 2 брзини
Батерија: 1 батерии 16v/1.5Ah
Брзо полненње за 1 час
Лед индикатор за батерија
1 бит
Пакувана во кутија