Мени
Вашата кошничка

Aголна дупчалка 850w

Aголна дупчалка 850w
Ново
Aголна дупчалка 850w
2,000.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: da221145

НАПОН: 220V-240V ~ 50-60Hz
MOЌНОСТ: 850 Watt
ВРТЕЖИ: 0-2400rpm
ДИАМЕТАР НА ФУТЕР: 13 mm
ТЕЖИНА: 2.10 kg
ЛЕВО/ДЕСНО ФУНКЦИЈА