Мени
Вашата кошничка

Аголна брусалка 1010wсо регулатор

Аголна брусалка 1010wсо регулатор
Ново
Аголна брусалка 1010wсо регулатор
2,280.00 ден.
  • Stock: На залиха
  • Модел: ил326584

НАПОН: 220-240V ~ 50Hz
МОЌНОСТ: 1010 W
ВРТЕЖИ: 5000-12000 rpm
ПОТЕЦИОМЕТАР ЗА ВРТЕЖИ:
ПРЕЧНИК: 125 mm
ВКЛУЧЕНИ РАЧКА И КЛУЧ
ТЕЖИНА: 2.50 Kg